| 
 
 
	
		| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |  
		| Autor | Wiadomo¶ć |  
		| Juukla 
 
 
 Doł±czył: 25 Sty 2014
 Posty: 726
 Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Sk±d: Finland
 
 | 
			
				|  Wysłany: Pon 15:05, 24 Mar 2014    Temat postu: Nie wiem dlaczego miaoby to byc stresujace??? |  |  
				| 
 |  
				| Od niedawna mieszkam w Bremen.  [link widoczny dla zalogowanych]  piersi mi nie rosna od 15 roku zycia a mam juz 20 i niewiem dlaczego sie troche powiekszyly! Pozdrawiam! Jesli chce sie przez to przyjesc to chyba najlepsza metoda, bo wiadomo co robic, i nie ma starchu, jak cos sie dzieje, bo wiadomo, ze to typowe, lub moze sporadycznie wystapic.
 Pisał, dzwonił, kontaktował się z Tobą będzie jeszcze bardzo długo, nawet po kilku miesięcznych przerwach / oni mają super wyczucie, wiedzą, kiedy o sobie przypomnieć, aby ofiara ze swojej psychicznej sieci całkowicie się nie wyplątała /, mówił też będzie różne rzeczy, możesz nawet dostać deklarację, że po ślubie zamieszkacie w Polsce.
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 w pępku...ale goiło sie paskudnie, nic załozyc nie mogłam, bo mi ropiało...potem się zasuszyło...skóra obkurczyła...w ogóle duzo z tym problemow było...musiałam wyciagnac kolczyk, bo to bylo cieprienie a nie przyjemność...wiec lepiej sie zastanwoic dwa razy...
 Dostałam dziś od ginekologa Gynalgin (10 tabletek) i w zamieszaniu nie zapytałam czy powinnam rozpocząć kurację od razu czy poczekać na okres, który mam mieć za około 5 dni.
 [link widoczny dla zalogowanych]
 
 podajcie mi adres dobrej kosmetyczki w opolu bo wybieram sie do ambasady urody ale nie wiem czy słusznie  [link widoczny dla zalogowanych]  dzieki Regine za pomysł
 
 Kapustę należy dokładnie wypłukać i poszatkować. Nie wiem, jesli cos Ci zejdzie to nie masz śladu, chyba ze grudki, najbepziecznijsza wg lekarza który mi wykonywał zabieg to własny tłuszcz. Wyniki okej, TSH ustabilizowane, a ja grubieję. Bo krótkie nogi są po prostu brzydkie. hmmm...no wiec wiem ile dekoloryzacja kosztuje w salonie loreal było ok.200zł !moge ci wytłumaczyc na czym to polega:   [link widoczny dla zalogowanych]
 Bo chcialabym przeprowadzić taką dłuższą z oczyszczeniem języka, wiesz może po ilu dniach to się dzieje? niewiem jak z tymi cwiczeniami... Rzeczy się mechacą błyskawicznie, robią się dziury..... Nie schudłam może oszałamiająco dużo (z 55 na 49kg), ale biust zmniejszył mi się o kilka rozmiarów! Dziewczyny ma któraś z was informacje o dr. A jak chcecie wiedzieć więcej - zapraszam na mój blog nie, tylko - jestem w trakcie kursu, czy umie pani pisać bezwzrokowo?
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 mnie śmiało), z toksoplazmozą oczną jest inaczej, ciąża to osłabienie organizmu i okazja dla pierwotniaka do ponownego ataku.
 [link widoczny dla zalogowanych]
 czekam z niecierpliwościa jak im to wyjdzie
 Solid Base - Love
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 Nie wiem ile masz lat, ja zaczęłam miesiączkować od 12-go roku życia i dopiero od jakichś 6 lat (a mam 28 lat) okres mi się wyregulował jak w zegarku (co dziwne, że akurat w czasie, kiedy poznaam mojego męża .
 
 Post został pochwalony 0 razy
 |  |  
		| Powrót do góry |  |  
		|  |  |  |  |  |  
		|  |  
  
	| 
 
 | Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach
 Nie możesz zmieniać swoich postów
 Nie możesz usuwać swoich postów
 Nie możesz głosować w ankietach
 
 |  |